Koule

snížení osobního ohodnocení ve školstvíDomů

Podobné téma:
německé léky na snížení chuti ..
snížení osobního ohodnocení ve..
Externí:
odejmutí osobního ohodnocení
volná pracovní místa ve školst..
okamžité snížení krevního tlak..
kdy Mám nárok na osobní ohodno..
volná pracovní místa ve školst..
ministryně školství 2018
léky na snížení chuti k jídlu
osobní ohodnocení u státních z..
TSM Vyškov školení Duben škols..
tabletky na snížení hladu

S-Rank: 0/10
Dnešní návstěvnost stránky: 0
Posledních 24 hodin: 0
Měsíční denní průměr: 0
Čtvrtletní denní průměr: 0

Nejnavštěvovanější:

Pro inspiraci:
Gifts
prodej vozu kia optima
výběrové řízení na dodavatele nábytku
svatba na statku jižní čechy
hledam zubni pohotovosti v brně - mesto
petr ryska praha neznámá vydavatel
práce z domu bez poplatků
stropní kazeta pro minerální podhled
obrázek palec nahoru
modrý koník dětský bazar
zákon o dodržování nočního klidu
chlupaté kozaté paničky videa
český svaz chovatelů drobného zvířectv..
mudr. lucká pardubice
nádrže na pitnou vodu z plastu
sms jízdenky na mhd brno
kia optima hybrid ev mod vynucený
mapa linky metra praha
rozhledna jarník u písku a okolí
vyhláška o povinnosti revize plynového..

Karel Chytrák | yellowdiablo.com | cz | fr | hu | ru | it

Osobní ohodnocení učitelů. Ředitelé příplatky snižují, nebo...
Na takzvané „osobko“ mnoho učitelů vůbec nedosáhne. V rozpočtech škol chybějí peníze a výplaty se tak kantorům krátí o další položku. Osobní ohodnocení slouží hlavně k tomu, aby je motivoval v jejich práci.Na takzvané „osobko“ mnoho učitelů vůbec nedosáhne. V rozpočtech škol chybějí peníze a výplaty se tak kantorům krátí o další položku. Osobní ohodnocení slouží hlavně k tomu, aby je motivoval v jejich práci.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

idnes.cz/zpravy/domaci/priplatky-ucitele-mini ..

o platových poměrech zaměstnanců rozpočtových organizací
Směrnice ministerstva školství České socialistické republiky č. 15 333/83-42 pro poskytování osobního ohodnocení dělníkům národního podniku Komenium (reg. částka 26/1983 Sb.). 56.Směrnice ministerstva školství České socialistické republiky č. 15 333/83-42 pro poskytování osobního ohodnocení dělníkům národního podniku Komenium (reg. částka 26/1983 Sb.). 56.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

dauc.cz/dokument/?modul=pr&cislo=39970

Snižování osobního příplatku učitelům je nezákonné, vzkazuje...
V důsledku navyšování učitelských mezd dochází na některých školách ke snižování osobního příplatku. Profesní organizace Učitelská platforma disponuje právním výkladem, podle kterého je tento postup nezákonný.V důsledku navyšování učitelských mezd dochází na některých školách ke snižování osobního příplatku. Profesní organizace Učitelská platforma disponuje právním výkladem, podle kterého je tento postup nezákonný.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

denik.cz/ekonomika/snizovani-osobniho-priplat ..

platy učitelů - vše o tématu | Blesk.cz
Téma platy učitelů na Blesk.cz. Přečtěte si veškeré aktuální informace o tématu - nejnovější články, aktuality, fotografie, videa. Kompletní zpravodajství na Blesk.czTéma platy učitelů na Blesk.cz. Přečtěte si veškeré aktuální informace o tématu - nejnovější články, aktuality, fotografie, videa. Kompletní zpravodajství na Blesk.cz
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

blesk.cz/platy-ucitelu,1.html

Vyšší platy jsou leckde jen na papíře, školy berou učitelům...
Od 1. listopadu se učitelé dočkali slibovaného navýšení mzdových tarifů, některé školy jim však v důsledku nedostatku financí snižují osobní ohodnocení. Informuje o tom profesní sdružení pedagogů Učitelská platforma, podle níž je taková...Od 1. listopadu se učitelé dočkali slibovaného navýšení mzdových tarifů, některé školy jim však v důsledku nedostatku financí snižují osobní ohodnocení. Informuje o tom profesní sdružení pedagogů Učitelská platforma, podle níž je taková...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

novinky.cz/veda-skoly/clanek/vyssi-platy-jsou ..

Pozměňovací návrh poslankyně Ing
Z předloženého návrhu není zřejmé, jestli jsou v rozpočtu pro rok 2018 alokovány dostatečné finanční prostředky, které zajistí skutečné navýšení mezd pedagogickým pracovníkům, aniž by došlo ke snížení jejich osobního ohodnocení.Z předloženého návrhu není zřejmé, jestli jsou v rozpočtu pro rok 2018 alokovány dostatečné finanční prostředky, které zajistí skutečné navýšení mezd pedagogickým pracovníkům, aniž by došlo ke snížení jejich osobního ohodnocení.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

psp.cz/sqw/text/orig2.sqw?idd=134358

Snižování osobního příplatku učitelům je nezákonné...
V důsledku navyšování tarifů učitelských mezd dochází na některých školách ke snižování osobního příplatku. Učitelská platforma disponuje právním výkladem, podle kterého je tento postup nezákonný.V důsledku navyšování tarifů učitelských mezd dochází na některých školách ke snižování osobního příplatku. Učitelská platforma disponuje právním výkladem, podle kterého je tento postup nezákonný.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

rizeniskoly.cz/cz/aktuality/snizovani-osobnih ..

Přidáno dostanete. Nevylučujeme ale snížení osobního ohodnocení...
Krajská zdravotní včera oznámila, že dojednané memorandum dodrží a lékařům přidá tak, jak dohoda určuje. Zároveň ale upozornila, že vyšší mzdy mohou být na úkor osobního ohodnocení.Krajská zdravotní včera oznámila, že dojednané memorandum dodrží a lékařům přidá tak, jak dohoda určuje. Zároveň ale upozornila, že vyšší mzdy mohou být na úkor osobního ohodnocení.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

zdravi.euro.cz/denni-zpravy/z-domova/pridano- ..

Zásady pro poskytování osobního ohodnocení - PDF
Odebrání osobního ohodnocení je uvedeno na složce mzdy a pro odebrání motivační složky v bodu na složce mzdy Vzor informace o odejmutí nebo snížení osobního ohodnocení je v příloze č.Odebrání osobního ohodnocení je uvedeno na složce mzdy a pro odebrání motivační složky v bodu na složce mzdy Vzor informace o odejmutí nebo snížení osobního ohodnocení je v příloze č.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

docplayer.cz/19749966-Zasady-pro-poskytovani- ..

Poděkování Ministryně Školství, MŠMT ČR
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy České republikyMinisterstvo školství, mládeže a tělovýchovy České republiky
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

msmt.cz/ministerstvo/novinar/podekovani-minis ..


Prohlášení zaměstnanců Gymnázia Česká Lípa | I-Noviny.cz
V dubnu (!) škola obdržela z Krajského úřadu v Liberci definitivní rozpočet a díky němu se dostala do tak tísnivé finanční situace, že muselo dojít ke zpětnému (!) snížení osobních ohodnocení, a to na úroveň, kterou většina zaměstnanců...V dubnu (!) škola obdržela z Krajského úřadu v Liberci definitivní rozpočet a díky němu se dostala do tak tísnivé finanční situace, že muselo dojít ke zpětnému (!) snížení osobních ohodnocení, a to na úroveň, kterou většina zaměstnanců...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

i-noviny.cz/prohlaseni-zamestnancu-gymnazia-c ..

TV program: 6. 10. 2019 — Česká televize
Česká televize | Televizní program | Osobní programČeská televize | Televizní program | Osobní program
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

ceskatelevize.cz/tv-program/06.10.2019

Snižování osobního příplatku učitelům je nezákonné, vzkazuje...
Učitelé tak mají právo trvat na osobním ohodnocení, které za svou práci získali.Učitelé tak mají právo trvat na osobním ohodnocení, které za svou práci získali.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

ucitelskaplatforma.cz/index.php/2017/11/15/sn ..

Snížení tarifních platů a uvolnění osobního příplatku...
 Ministr práce a sociálních věcí Jaromír Drábek připravuje plošné snížení tarifních platů o 10 % zaměstnancům rozpočtového sektoru, tedy těm, kdož jsou zaměstnáni ve státní a veřejné správě a službách. Ministr práce a sociálních věcí Jaromír Drábek připravuje plošné snížení tarifních platů o 10 % zaměstnancům rozpočtového sektoru, tedy těm, kdož jsou zaměstnáni ve státní a veřejné správě a službách.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

ceskenoviny.cz/zpravy/snizeni-tarifnich-platu ..

Vnitřní mzdový předpis MU | Masarykova univerzita
U nově nastupujících zaměstnanců se při stanovení osobního ohodnocení přihlíží k potenciálu tato kritéria naplňovat.U nově nastupujících zaměstnanců se při stanovení osobního ohodnocení přihlíží k potenciálu tato kritéria naplňovat.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

muni.cz/o-univerzite/uredni-deska/vnitrni-mzd ..

osobní ohodnocení státních zaměstnanců | E15.cz
osobní ohodnocení státních zaměstnanců - abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam nejoblíbenějších článků k tématu osobní ohodnocení státních zaměstnanců, které hledáte.osobní ohodnocení státních zaměstnanců - abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam nejoblíbenějších článků k tématu osobní ohodnocení státních zaměstnanců, které hledáte.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

wiki.e15.cz/osobni-ohodnoceni-statnich-zamest ..

Právní poradna zdarma | Vaše Nároky.cz
Zeptejte se zdarma právníka v naší bezplatné online právní poradně. Ptát se můžete na pracovně právní spory, odškodnění, náhradu škody…Zeptejte se zdarma právníka v naší bezplatné online právní poradně. Ptát se můžete na pracovně právní spory, odškodnění, náhradu škody…
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

vasenaroky.cz/poradna/pracovnepravni-naroky

Česká škola: Vít Berka: Výše osobního příplatku a jeho změna
Podmínky o maximální výši stanoví prováděcí předpis vydaný podle § 23 zákona. Tímto prováděcím předpisem je nařízení vlády č. 251/1992 Sb., o platových poměrech zaměstnanců rozpočtových a některých dalších organizací ve znění pozdějších...Podmínky o maximální výši stanoví prováděcí předpis vydaný podle § 23 zákona. Tímto prováděcím předpisem je nařízení vlády č. 251/1992 Sb., o platových poměrech zaměstnanců rozpočtových a některých dalších organizací ve znění pozdějších...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

ceskaskola.cz/2002/02/vit-berka-vyse-osobniho ..

Jaromír Drábek - Názory Aktuálně.cz
Návrh je koncipován tak, aby umožňoval efektivnější řízení lidských zdrojů ve státní a veřejné správě. Proto rozšiřujeme prostor pro finanční motivaci zaměstnance.Návrh je koncipován tak, aby umožňoval efektivnější řízení lidských zdrojů ve státní a veřejné správě. Proto rozšiřujeme prostor pro finanční motivaci zaměstnance.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

blog.aktualne.cz/blogy/jaromir-drabek.php?ite ..

Počet záznamů:19
Reklama:

snížení osobního ohodnocení ve školství
Copyright © AgeSoft, s.r.o. 2004 - 2020
EMPTY HTML CACHE AND WRONG SOURCE DATA TOO IN PAGE: HTML PUBLIC "-//IETF//DTD HTML 2.0//EN"> 403 Forbidden

Forbidden

You don't have permission to access /getpage.php on this server.

Additionally, a 403 Forbidden error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.


Apache Server at pipilotaeu.pipilota.cz Port 80