Koule

Podstatná jména rodu mužskéhoDomů

Podobné téma:
Podstatná jména rodu mužského
stěhování národů václav klaus
význam křestního jména jitka
skloňování zájmena já,ty,on
Zájmena osobní v angličtině
obec věžnice u havlíčkova brod..
Externí:
stolice po porodu
krestni jmena kalendar
česká jména pro kluka
podstatná jména rodu ženského ..
mrtvá beze jména patricia corn..
procvičování rodu ženského
Původ jména Detlef
skloňování zájmena sám
priprava na proverku z čj pods..
Shoda podle jména
česká křestní jména v němčině
slovanská jména Ženská
přídavné jména velká písmena
klučičí jména
příznak předčasného porodu
list vlastnictví a Výpis z kat..
styrodur Plemenáč Langstroth
Shoda podle jména
zdravotni stahovací pas na bři..
zvláštní jména pro ptáky

S-Rank: 0/10
Dnešní návstěvnost stránky: 0
Posledních 24 hodin: 0
Měsíční denní průměr: 0
Čtvrtletní denní průměr: 0

Nejnavštěvovanější:
příznaky vysokého krevního tlaku

Pro inspiraci:
přání Veselé Vánoce SMS
Alliance RDA
Svatba Williama a Kate
Převody jednotek času
boty Nike
Kříženci
Papírové modelářství
Rvačka na svatbě
ochrany elektromotorů
LEGO Technic
datová schránka fyzická osoba
Sálavé infrapanely
mile osloveni pritele
pečené kuře jak zavařit
satelitní přijímač multibox hd manuál
zavařováni kyseleho zelí do sklenic
je vhodný geloren ha pro psy?
deky s berankem vzorovane bordo
spalování tuků a podpora metabolismu
dámská prošívaná péřová bunda tommy hi..

Karel Chytrák | yellowdiablo.com | cz | fr | hu | ru | it

68.1 Podstatná jména rodu mužského – vzor stroj - ppt …
Elektronická učebnice - I Elektronická učebnice - I. stupeň Základní škola Děčín VI, Na Stráni 879/2 – příspěvková organizace Český jazyk a literatura Elektronická učebnice - Základní škola Děčín VI, Na Stráni 879/2, příspěvková organizace ...Elektronická učebnice - I Elektronická učebnice - I. stupeň Základní škola Děčín VI, Na Stráni 879/2 – příspěvková organizace Český jazyk a literatura Elektronická učebnice - Základní škola Děčín VI, Na Stráni 879/2, příspěvková organizace ...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

slideplayer.cz/slide/2283894

Skloňování německých podstatných jmen
Skloňování podstatných jmen v němčině není vůbec těžké. Podívejte se s námi, jak vyskloňovat podstatná jména v jednotném a množném čísle.Skloňování podstatných jmen v němčině není vůbec těžké. Podívejte se s námi, jak vyskloňovat podstatná jména v jednotném a množném čísle.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

karticky.cz/sklonovani-nemeckych-podstatnych- ..

Podstatná jména - určování rodu a vzoru - Moje čeština …
Podstatná jména mají tři rody: ženský, mužský a střední. U rodu mužského pak rozlišujeme rod mužský životný a rod mužský neživotný (o něm si můžete přečíst v samostatném článku). Pro nás je zatím důležité si zapamatovat tyto tři rody.Podstatná jména mají tři rody: ženský, mužský a střední. U rodu mužského pak rozlišujeme rod mužský životný a rod mužský neživotný (o něm si můžete přečíst v samostatném článku). Pro nás je zatím důležité si zapamatovat tyto tři rody.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

mojecestina.cz/article/2008091901-podstatna-j ..

Co jsou Podstatná jména? (rod a číslo, skloňování …
Český-jazyk.cz - Slovníček Pojmů: Vysvětlení pojmu "Podstatná jména" - Podstatná jména (substantiva) jsou jednak názvy osob (člověk, žena, muž), zvířat (pes, čmelák) a...Český-jazyk.cz - Slovníček Pojmů: Vysvětlení pojmu "Podstatná jména" - Podstatná jména (substantiva) jsou jednak názvy osob (člověk, žena, muž), zvířat (pes, čmelák) a...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cesky-jazyk.cz/slovnicek-pojmu/podstatna-jmena

Učírna - Skloňování podstatných jmen rodu mužského
Podstatná jména rodu mužského řadíme ke vzorům podle koncovek. Dané podstatné jméno si řekneme v jednotlivých pádech a podle shody koncovek určíme vzor. Nejčastěji si stačí říct první a druhý pád.Podstatná jména rodu mužského řadíme ke vzorům podle koncovek. Dané podstatné jméno si řekneme v jednotlivých pádech a podle shody koncovek určíme vzor. Nejčastěji si stačí říct první a druhý pád.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

ucirna.cz/cestina/podstatna_jmena_rod_muzsky.php

Rod podstatných jmen v angličtině: Životná podstatná …
V angličtině je rod podstatného jména opravdu jednoduchou záležitostí. Máme, stejně jako v češtině, tři rody – mužský, ženský a střední. Podstatná jména reprezentující osoby ženského pohlaví jsou rodu ženského (používáme zájmena: she/her ...V angličtině je rod podstatného jména opravdu jednoduchou záležitostí. Máme, stejně jako v češtině, tři rody – mužský, ženský a střední. Podstatná jména reprezentující osoby ženského pohlaví jsou rodu ženského (používáme zájmena: she/her ...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

zabavna-anglictina.cz/blog/rod-podstatnych-jm ..

Rod podstatných jmen - Španělština zdarma
Jsou základním slovním druhem, který pojmenovává věci kolem nás. Ve španělštině neexistují podstatná jména středního rodu a také zde schází skloňování, které je nahrazováno předložkami, slovosledem a členem.Jsou základním slovním druhem, který pojmenovává věci kolem nás. Ve španělštině neexistují podstatná jména středního rodu a také zde schází skloňování, které je nahrazováno předložkami, slovosledem a členem.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

spanelstina-zdarma.cz/article/2008060404-rod- ..

Podstatná jména rodu mužského
Obsah webových stránek Skolakov.eu podléhá autorskému právu. Bez předchozího souhlasu autora je přebírání obsahu zakázáno.Obsah webových stránek Skolakov.eu podléhá autorskému právu. Bez předchozího souhlasu autora je přebírání obsahu zakázáno.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

skolakov.eu/cesky-jazyk-4-trida/podstatna-jme ..

Podstatné jméno – Wikipedie
Podstatné jméno (též substantivum) je ohebný slovní druh, který označuje názvy osob, zvířat, věcí, vlastností a dějů. Je hlavním (i když ne jediným) slovním druhem, který ve větě vystupuje jako argument slovesa.Podstatné jméno (též substantivum) je ohebný slovní druh, který označuje názvy osob, zvířat, věcí, vlastností a dějů. Je hlavním (i když ne jediným) slovním druhem, který ve větě vystupuje jako argument slovesa.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cs.wikipedia.org/wiki/Podstatn%C3%A9_jm%C3%A9no

Procvičujeme pravopis podstatných jmen rodu mužského - pracovní sešit pro 4. ročník
Procvičujeme pravopis podstatných jmen rodu mužského - pracovní sešit pro 4. ročníkProcvičujeme pravopis podstatných jmen rodu mužského - pracovní sešit pro 4. ročník
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

mall.cz/knihy-slovniky-ucebnice/procviujeme-p ..


Podstatná jména rodu mužského - vzory
Podstatná jména rodu mužského - vzory Podstatná jména rodu mužského - vzory pro 5. ročník ZŠ Jazyk a jazyková komunikace – Český jazyk a literatura – Jazyková…Podstatná jména rodu mužského - vzory Podstatná jména rodu mužského - vzory pro 5. ročník ZŠ Jazyk a jazyková komunikace – Český jazyk a literatura – Jazyková…
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

docslide.net/documents/podstatna-jmena-rodu-m ..

Rod podstatných jmen
Podstatná jména v italštině mohou být ženského nebo mužského rodu. V následujícím textu si vysvětlíme, jak taková podstatná jména vypadají a jak se tvoří. Podstatná jména v italštině mohou být ženského nebo mužského rodu. V následujícím textu si vysvětlíme, jak taková podstatná jména vypadají a jak se tvoří.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

italstinaonline.cz/podstatna-jmena-v-italstin ..

Projekt Učíme interaktivně
Procvičování vzorů podstatných jmen - rod mužský vzor předseda, soudce. Vyhledávání v textu, přiřazování ke vzorům, určování mluvnických kategorií.Procvičování vzorů podstatných jmen - rod mužský vzor předseda, soudce. Vyhledávání v textu, přiřazování ke vzorům, určování mluvnických kategorií.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

projektui.cz/predmety/cesky-jazyk/13180-podst ..

Pravidla - Podstatná jména (vzory rodu mužského)
Už dávno neplatí, že se na Pravopisně.cz věnujeme pouza pravopisným cvičením, ale snažíme se vám pomoci i s češtinou obecně. V tomto příspěvku navazujeme na článek o podstatných jménech, ovšem zabýváme se pouze vzory rodu mužského u ...Už dávno neplatí, že se na Pravopisně.cz věnujeme pouza pravopisným cvičením, ale snažíme se vám pomoci i s češtinou obecně. V tomto příspěvku navazujeme na článek o podstatných jménech, ovšem zabýváme se pouze vzory rodu mužského u ...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

pravopisne.cz/2016/10/pravidla-podstatna-jmen ..

Skola-servis.cz | Pravopis podstatných jmén rodu …
Stejně jako předchozí pracovní sešit přináší množství...Stejně jako předchozí pracovní sešit přináší množství...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

skola-servis.cz/produkt/pravopis-podstatnych- ..

Vzory podstatných jmen - mužský rod I - Scientia
Výuková tabule s přehledem skloňování podstatných jmen mužkého rodu (pán, hrad, muž, stroj)Výuková tabule s přehledem skloňování podstatných jmen mužkého rodu (pán, hrad, muž, stroj)
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

scientia.cz/jazykove/4458-vzory-podstatnych-j ..

Podstatná jména – rod mužský - Digitální učební …
Pracovní list pro žáky 4. třídy ZŠ. Žáci doplňují i, y (opakují pravopis vyjmenovaných slov a slov příbuzných), dále třídí podstatná jména mužského rodu podle příslušnosti ke vzorům.Pracovní list pro žáky 4. třídy ZŠ. Žáci doplňují i, y (opakují pravopis vyjmenovaných slov a slov příbuzných), dále třídí podstatná jména mužského rodu podle příslušnosti ke vzorům.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

dum.rvp.cz/materialy/podstatna-jmena-rod-muzs ..

Pravopis podstatných jmen rodu mužského Pracovní sešit …
Postupné procvičení podstatných jmén rodu středního a ženského. Následují souhrnná cvičení a klíč s řešením. Součástí sešitu je karta s přehlednými tabulkami jednotlivých vzorů. K procvičování základního učiva mluvnice ve 4.Postupné procvičení podstatných jmén rodu středního a ženského. Následují souhrnná cvičení a klíč s řešením. Součástí sešitu je karta s přehlednými tabulkami jednotlivých vzorů. K procvičování základního učiva mluvnice ve 4.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

zbozi.cz/vyrobek/pravopis-podstatnych-jmen-ro ..

Počet záznamů:18
Reklama:

Podstatná jména rodu mužského
Copyright © AgeSoft, s.r.o. 2004 - 2021
EMPTY HTML CACHE AND WRONG SOURCE DATA TOO IN PAGE: HTML PUBLIC "-//IETF//DTD HTML 2.0//EN"> 403 Forbidden

Forbidden

You don't have permission to access /getpage.php on this server.

Additionally, a 403 Forbidden error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.


Apache Server at pipilotaeu.pipilota.cz Port 80