Koule

zavislost na pervitinu abstinenční příznakyDomů

Podobné téma:
příznaky vysokého krevního tlaku
možné příznaky intolerance lepku
rakovina lymfatického systému ..
zavislost na pervitinu abstine..
Externí:
špatně fungující játra příznaky
ucpané cévy dolních končetin p..
systémový lupus erythematodes ..
příznaky pohlavních nemocí u m..
Zápal plic příznaky
karpálního tunel příznaky
příznaky slepého střeva
Hemofil příznaky
infarkt příznaky
Abstinenční stav alkoholu

S-Rank: 0/10
Dnešní návstěvnost stránky: 0
Posledních 24 hodin: 0
Měsíční denní průměr: 0
Čtvrtletní denní průměr: 0

Nejnavštěvovanější:

Pro inspiraci:
Martina Stoessel
Svobodová Ilona
Tvarůžková pomazánka
deštivé dny divadlo abc
jedovatý jazyk
alice kovácsová
krematoria boskovice
hledání zásilek česká pošta
Jaternicový prejt
Západočeská univerzita
československý vlčák štěňata na prodej
nemocnice u sv anny brno
svetrové šaty Černé
kotel viadrus u22 uprava na emisní tři..
gabriela sabatini 60 ml
klasic hotel novy bydzov
Diabetes komplikace
nervy horní končetiny
ralph fiennes filmy
králičí předek- recepty

Karel Chytrák | yellowdiablo.com | cz | fr | hu | ru | it

Mojra.cz - závislosti
Toto onemocnění postihuje celou osobnost člověka a má dopad i na jeho blízké. Alkoholismus patří mezi nej...Toto onemocnění postihuje celou osobnost člověka a má dopad i na jeho blízké. Alkoholismus patří mezi nej...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

blog.mojra.cz/stitek/zavislosti

Závislost (psychologie) – Wikipedie
Závislost jako taková pak přináší únik (např. při požití alkoholu nemyslí dotyčný člověk na věci, které ho sužují, nicméně při kocovině nebo i po následném vysřízlivění se dotyčný zpravidla cítí ještě mnohem hůře a osaměleji, než kdyby ...Závislost jako taková pak přináší únik (např. při požití alkoholu nemyslí dotyčný člověk na věci, které ho sužují, nicméně při kocovině nebo i po následném vysřízlivění se dotyčný zpravidla cítí ještě mnohem hůře a osaměleji, než kdyby ...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cs.wikipedia.org/wiki/Z%C3%A1vislost_(psychol ..

Závislost | uLékaře.cz
Když se řekne závislost, většina z nás si vybaví alkohol, nelegální drogy a cigarety. Člověk se však může dostat také do područí...Když se řekne závislost, většina z nás si vybaví alkohol, nelegální drogy a cigarety. Člověk se však může dostat také do područí...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

ulekare.cz/nemoci-vysetreni/zavislost

Závislost na alkoholu, alkoholismus
Závislost na alkoholu se může týkat každého, i vysoce postaveného váženého člověka. Závislost na alkoholu vám pomohu překonat. Kontaktujte Dům Moniky Plocové.Závislost na alkoholu se může týkat každého, i vysoce postaveného váženého člověka. Závislost na alkoholu vám pomohu překonat. Kontaktujte Dům Moniky Plocové.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

monikaplocova.cz/zavislost-na-alkoholu

závislost Psychoterapie Anděl - Psycholog Praha
Jde o závislost na internetu a to v jakékoliv podobě – brouzdání po webových stránkách, návštěvy sociálních sítí, hraní online her, navštěvování seznamek.Jde o závislost na internetu a to v jakékoliv podobě – brouzdání po webových stránkách, návštěvy sociálních sítí, hraní online her, navštěvování seznamek.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

psychoterapie-andel.cz/tag/zavislost

Závislost – Dáma.cz
Přečtěte si zajímavé redakční články, které se věnují tématu Závislost.Přečtěte si zajímavé redakční články, které se věnují tématu Závislost.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

dama.cz/zavislost

Závislost :: Ostrov radosti
Závislost je stav, kdy někdo nebo něco je podmíněn nějakou okolností nebo situací, kterou potřebuje (nebo si myslí že ji potřebuje) ke své existenci. Závislostí na osobě se rozumí obvykle závislost na její péči, lásce nebo přítomnosti ...Závislost je stav, kdy někdo nebo něco je podmíněn nějakou okolností nebo situací, kterou potřebuje (nebo si myslí že ji potřebuje) ke své existenci. Závislostí na osobě se rozumí obvykle závislost na její péči, lásce nebo přítomnosti ...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

ostrovzl.cz/prevence/zavislost

Závislost - Zdravě.cz
Patří sem závislosti na alkoholu, měkkých a tvrdých drogách, lécích, hazardních hrách, počítačových hrách, sexu, práci...Patří sem závislosti na alkoholu, měkkých a tvrdých drogách, lécích, hazardních hrách, počítačových hrách, sexu, práci...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

zavislost.zdrave.cz

O závislostech | Renadi
Při dlouhodobém užívání těchto léků nebo braní vyšších než doporučených dávek může vzniknout závislost.Při dlouhodobém užívání těchto léků nebo braní vyšších než doporučených dávek může vzniknout závislost.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

renadi.cz/cs/o-zavislostech

Závislost – Živě.cz
Přečtěte si o tématu Závislost. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Závislost, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Závislost.Přečtěte si o tématu Závislost. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Závislost, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Závislost.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

zive.cz/zavislost/at-1051421/default.aspx


Substituční léčba - Veřejnost | Závislost na drogách
Závislost může vzniknout nejen na návykové látky, o čemž slýcháme stále častěji, ale i na chování, které působí pocit potěšení nebo úlevy.Závislost může vzniknout nejen na návykové látky, o čemž slýcháme stále častěji, ale i na chování, které působí pocit potěšení nebo úlevy.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

substitucni-lecba.cz/zavislost-na-drogach

Závislost od 210 Kč - Heureka.cz
Všechny informace o produktu Kniha Závislost, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Závislost.Všechny informace o produktu Kniha Závislost, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Závislost.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

knihy.heureka.cz/zavislost_2

závislost | Energie života
závislost - sekce magazínu a eshopu Energie života, v níž najdete nejnovější a zároveň nejdůležitější články z této oblasti.závislost - sekce magazínu a eshopu Energie života, v níž najdete nejnovější a zároveň nejdůležitější články z této oblasti.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

energiezivota.com/tag/zavislost

Závislost | Deprese.com
Pomáhá alkohol odbourávat depresi? Pít při depresi alkohol je stejně mazané, jako hasit oheň petrolejem. Alkohol vyvolává poruchy nálady …Pomáhá alkohol odbourávat depresi? Pít při depresi alkohol je stejně mazané, jako hasit oheň petrolejem. Alkohol vyvolává poruchy nálady …
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

deprese.com/tag/zavislost

Závislosti - GigaLékárna.cz
Závislosti a příslušné indikace na stránkách online lékárny GigaLekarna.czZávislosti a příslušné indikace na stránkách online lékárny GigaLekarna.cz
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

gigalekarna.cz/indikace/zavislosti

Závislosti: Závislost na internetu — Česká televize
Příběhy o nemocech, u kterých léky nezabírají. Připravila Šárka SlezákováPříběhy o nemocech, u kterých léky nezabírají. Připravila Šárka Slezáková
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

ceskatelevize.cz/porady/10266574720-zavislost ..

Závislost - Psychologie - Referáty | Odmaturuj
K dalším rizikům patří alkoholová epilepsie, alkoholické psychózy atd. Alkoholismus - výraz dříve používaný pro závislost na alkoholu.K dalším rizikům patří alkoholová epilepsie, alkoholické psychózy atd. Alkoholismus - výraz dříve používaný pro závislost na alkoholu.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

odmaturuj.cz/psychologie/zavislost

Závislost - JakPrestat.cz
Kuřácká závislost je nejrozšířenější závislostí na světě. Dělí se na dvě složky - na závislost psychickou a závislost fyzickou.Kuřácká závislost je nejrozšířenější závislostí na světě. Dělí se na dvě složky - na závislost psychickou a závislost fyzickou.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

jakprestat.cz/zavislost

závislost | Frekvence 1
 2019 Frekvence 1 veškerá práva vyhrazena. Frekvence 1 využívá zpravodajství z databází ČTK, jejichž obsah je chráněn autorským zákonem. 2019 Frekvence 1 veškerá práva vyhrazena. Frekvence 1 využívá zpravodajství z databází ČTK, jejichž obsah je chráněn autorským zákonem.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

frekvence1.cz/tag/zavislost

Nelátkové závislosti – Prev-Centrum
Závislost na jídle v užším slova smyslu je nekontrolovatelná touha jíst s následkem nadměrného příjmu kalorií (v širším slova smyslu se do této skupiny poruch zařazuje i mentální anorexie a bulimie).Závislost na jídle v užším slova smyslu je nekontrolovatelná touha jíst s následkem nadměrného příjmu kalorií (v širším slova smyslu se do této skupiny poruch zařazuje i mentální anorexie a bulimie).
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

prevcentrum.cz/informace-o-drogach/nelatkove- ..

Počet záznamů:20
Reklama:

zavislost na pervitinu abstinenční příznaky
Copyright © AgeSoft, s.r.o. 2004 - 2021
EMPTY HTML CACHE AND WRONG SOURCE DATA TOO IN PAGE: HTML PUBLIC "-//IETF//DTD HTML 2.0//EN"> 403 Forbidden

Forbidden

You don't have permission to access /getpage.php on this server.

Additionally, a 403 Forbidden error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.


Apache Server at pipilotaeu.pipilota.cz Port 80